Корзина
27 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Професійна дезінсекція, дератизація, дезінфекція та товари для них
+380966851911
+380503202577

О нас, наших послугах і товарах

Компанія «Хімвет» більше 10 років надає послуги дезінфекції, дезінсекції, дератизації, фумігації, контролю кількості птахів, змій і т.д.

Десятирічний досвід роботи дозволив нам створити колектив високопрофесійних співробітників, який готовий в мінімальні терміни з гарантованою якістю виконати комплекс робіт по боротьбі з різного виду шкідниками.

Для знищення шкідників ми застосовуємо найбільш безпечні для людини і домашніх тварин препарати, дозволені для застосування на території України.

Компанія «Хімвет» надає послуги, як приватним особам (квартири, заміські будинки, садові ділянки і т.д.), так і організаціями, установам (магазини, ринки, фабрики, офісні приміщення, елеватори і т.д.). Послуги можуть надаватися «разово», «періодично» або «довготривало». Укладаємо договори з організаціями на проведення профілактичних дезработ.

Останнім часом наша компанія пропонує Вам кошти від комах і гризунів вироблені нами або під наше замовлення. Великий досвід використання в професійній діяльності різних засобів боротьби з комахами і гризунами дозволили нам відібрати найефективніші, з виробниками яких ми уклали ексклюзивні договори на виробництво під нашою маркою препаратів і продажу їх на території України.

Послуги

 Наші послуги включають в себе комплекс заходів по позбавленню від:

  • комах (тарганів, клопів, бліх, кліщів, комарів, мух, ос, мурах);

   • гризунів (мишей, щурів);

   • садових і с / г шкідників і шкідників декоративних насаджень, хвойних дерев

 Послуга по обробці приміщення або території недорого коштує, але гарантує максимальний ефект і тривалий результат. Для цього ми використовуємо найсучасніші засоби для дезінсекції та дератизації, найкраще обладнання і продумані методики обробки.З метою знищення комах і гризунів ми реалізуємо і використовуємо у своїй роботі клейові пастки власного виробництва (торгова марка «Еколого»). Дані пастки є найефективнішими в Україні. Можливо їх виробництво за індивідуальним замовленням.

Наші конкурентні переваги

   • Широкий спектр послуг для приміщень самого різного призначення.

   • Багаторічний досвід в боротьбі з цвіллю, вірусами, шкідниками і т.д.

   • Для обробки використовуємо сучасне обладнання і препарати.

   • Наявність власних виробничих потужностей.

   • Мінімальні ціни на послуги в місті і області.

 Обробка об'єктів в Дніпрі і області з гарантією

Наша компанія розташована в місті Дніпро, а територія обслуговування включає в себе місто і область. Ми надаємо послуги з обробки приміщень ресторанів, кафе, їдалень, комунальної власності, гуртожитків, баз відпочинку і житлових об'єктів, що належать приватним особам. Також готові обробити салон вашого автомобіля або земельну ділянку. Великий досвід і постійне підвищення кваліфікації дозволяють нам знаходити оптимальні шляхи вирішення завдань будь-якої складності. Термін гарантії, яку ми даємо на всі виконувані нашими фахівцями роботи, становить не менше 2 місяців. Проконсультуватися і замовити послуги в компанії «Хімвет» можна на сайті, по телефону або електронній пошті. Професіоналізм, ефективність і гарантія результату - то, що робить нас кращими у своїй сфері, і те, що ми хочемо продемонструвати вам!

 

Другие статьи